flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Продовжуємо співпрацю зі студентами-правниками

03 липня 2024, 15:06

Важливим періодом студенського життя, який допомогає визначитись з майбутньою професією за юридичним фахом є проходження практики у суді.

Саме тому Новозаводський районний суд міста Чернігова на постійній основі співпрацює з навчальними закладами, що готують спеціалістів в галузі права.

З 01 липня 2024 року по 14 липня 2024 року практичні навички роботи у суді здобуватиме студент 2 курсу Навчально-наукового інституту права Київського національного університету імені Тараса Шевченка, який навчається за спеціальністю «Право».

З 01 липня 2024 року по 19 липня 2024 року практичні навички роботи у суді здобуватиме студентка 1 курсу Національного університету Києво-Могилянської академії, яка навчається за спеціальністю «Право».

Під час проходження практики, студенти під керівництвом досвідчених керівників практики  набуватимуть практичного досвіду роботи у суді.

Під час практики студенти дізнаються про основні напрямки діяльності суду, вивчать роботу щодо організації діловодства суду та ознайомляться з обов’язками працівників апарату суду.

Сподіваємося, що досвід, набутий студентами під час практичного навчання, стане їм у майбутньому надійним підґрунтям для професійного зростання.