flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Порядок відшкодування фактичних витрат запитувачем інформації в Новозаводському районному суді міста Чернігова

ЗАТВЕРДЖЕНО

наказом голови Новозаводського районного суду м. Чернігова

№ 21-од від 05.09.2013 року

 

Інструкція

про порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, які надаються запитувачам інформації в Новозаводському районному суді міста Чернігова

 

1. Ця Інструкція розроблена відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», постанови Кабінету Міністрів України від 13.07.2011 №740 «Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію» та визначає порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів обсягом більше як 10 сторінок (починаючи з 11 сторінки), які надаються запитувачам інформації Новозаводським районним судом м.Чернігова.

2. У разі надходження до суду інформаційного запиту, зі змісту якого вбачається необхідність здійснення копіювання або друку документів обсягом більше як 10 сторінок, судом здійснюється розрахунок фактичних витрат на копіювання або друк документів за запитом.

3. Відомості про кількість сторінок, які підлягають оплаті, їх формат, наявність в документах інформації з обмеженим доступом, що потребує її відокремлення, та розрахунок фактичних витрат повідомляються запитувачу інформації.

4. Відшкодування запитувачем фактичних витрат здійснюється в межах граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 13.07.2011 №740 (додаток № 1 до Інструкції).

5. Оплата рахунку на відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію, здійснюється на рахунок надавача інформації через установи банків чи відділення зв’язку.

6. Видача/направлення копій документів запитувачу здійснюється після пред’явлення оригіналу квитанції, яка засвідчує відшкодування фактичних витрат.

7. У разі відмови запитувача від оплати витрат, пов’язаних із наданням відповіді на запит на інформацію обсягом більше як 10 сторінок (починаючи з 11 сторінки), відповідь на запит на інформацію не надається. Відмовою вважається також ненадання оригіналу квитанції, який підтверджує сплату коштів на рахунок суду.

 

 

Додаток № 1

до Інструкції про порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, які надаються запитувачам інформації в Новозаводському районному суді м. Чернігова, затвердженої наказом голови Новозаводського районного суду м.Чернігова № 21-од від 05.09.2013 року

 

 

Розміри фактичних витрат на копіювання або друк документів

1.     За ккопіювання або друк копій документів формату А4 та меншого розміру (в тому числі двосторонній друк) - 0,1 відсоток розміру мінімальної заробітної плати.

2.     За копіювання або друк копій документів формату А3 та більшого розміру (в тому числі двосторонній друк) - 0,2 відсотка розміру мінімальної - заробітної плати.

3.     За копіювання або друк копії документів будь-якого формату, якщо в документах поряд з відкритою інформацією міститься інформація з обмеженим доступом, що потребує її відокремлення, приховування тощо (в тому числі двосторонній друк) - 0,3 відсотка розміру мінімальної заробітної плати.

 

 

Додаток №2

 


 

 

 

 

Платіжні реквізити для відшкодування фактичних витрат на копіювання

 

або друк документів за запитом на інформацію обсягом більш як 10 сторінок.

Надавач послуг:

Новозаводський районний суд м.Чернігова

Отримувач:

УК у м. Чернігова/Новозав.            р-н/22030101  

Реєстраційний рахунок

UA698999980000031214206025004

Код банку отримувача (МФО)

899998

Код ЄДРПОУ:

02894496

Банк отримувача:

Казначейство України (ЕАП)

Призначення платежу

Новозаводський районний суд м.Чернігова

Платник: 

П.І.Б платника